+37062301131

Apie mus


Projektas ,,MotoSpinta'' atsirado iš hobio ir aistros motociklams. Mums tai ne paprastos transporto priemonės, o gyvenimo būdas. Norime pasidžiaugti, kad motociklų entuziastų gretos sparčiai auga kiekvienais metais. Nesvarbu ar esi pradedantysis, ar pažengęs, o gal mėgėjas tau čia patiks.

Čia rasi viską, ko gali prireikti šio hobio entuziastui. Tokia ir yra mūsų komandos vizija - suburti kuo didesnę motociklininkų bendruomenę! 

Svarbiausias mūsų tikslas ir yra visiems prieinamą vietą , kurioje būtų visiems mūsų klientams patogu ir greita apsipirkti. Bet ir gerokai platesnis ir įvairesnis prekių spektras. Apie kurias kartais net nesusimąstytumėte, tačiau jų prireikti gali kiekvienam motociklų entuziastui. Mūsų bendruomenėje svarbiausias vienas dalykas - aistra motociklams. O ja padės surasti ,,Motospinta''!


PASLAUGOS

Motociklų detalės, drabužiai, aksesuarai  - Naujų motociklo detalių, drabužių bei aksesuarų pardavimas.

OEM DALYS - Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, KTM, Can-Am, CFmoto, Harley-Davidson, Royal Enfield orginalios motociklų dalys.

Motociklo patikra prieš pirkimą - Motociklo patikra, paieška bei koncultavimas.

Motociklu pervežimas/transportavimasTeikiame motociklų pervežimo paslaugas Lietuvoje.

Pagalba kelyje - Skubi techninė pagalba kelyje visomis dienomis. Transportuosime motociklą iki artimiausio serviso, atvešime kuro, saugiai užkursime, pripūsime nuleistas padangas.

Motociklų remontas ir aptarnavimas - Kokybiškas įvairių motociklų modelių gedimų diagnozavimas bei jų remontas, aptarnavimas, paruošimas sezonui ar techninei apžiūrai.


Telefonas: +370 6 230 1131

El.paštas: info@motospinta.lt

Vilnius


              


                                                                                                                                                                                                      

Į viršų